sobota, 12 listopada 2011

"Klabing" pełną parą! cz. INa prośbę swoich wiernych czytelników (przez duże CZ) postanowiłam przysiąść do komputera, użyć swoich zwinnych palców i przekazać kilka informacji na temat mojej egzystencji. Zadowoleni?
 Od miesi
ąca zaszczycam warszawiaków swoją obecnością. Obie strony czują z tego powodu radość i satysfakcję. Oni - mają szansę spotkania mnie na ulicy, porozmawiania, podziwiania, ja - mogę się rozwijać, zdobyć adekwatną do swoich umiejętności pracę (pytanie, czy wykorzystam tę okazję?), czerpać z tego miasta wiele przyjemności. Zatrzymajmy się przy ostatnim punkcie - PRZYJEMNOŚCI.
Jedn
ą z rozrywek, którą regularnie sobie funduję (przynajmniej kilka razy w tygodniu) są wizyty w warszawskich klubach. Tam, szalona zabawa przy rytmach rozmaitej muzyki począwszy od popu, przez disco, aż po lata sześćdziesiąte. Wnętrza lokalów zaskakująco przyjemne, gorzej z odwiedzającymi ludźmi. Pozwólcie, że pokrótce scharakteryzuję najbardziej wyróżniające się z tłumu typy klubowiczów. Nie bardziej ode mnie, rzecz jasna. Kolejność przedstawiania osobników jest zupełnie przypadkowa.Travolta -

Bóg parkietu. Mimo braku jakichkolwiek zdolności ruchowo - tanecznych odważnie wymachuje "gałęziami" przeskakując przy tym z nogi na nogę. Potrafi dopasować się do każdego rodzaju imprezy. Dyskoteka o tematyce Woogy Boogy? Proszę bardzo. Mayday Festiwal? Czemu nie! Dancing w Ciechocinku Pod Tężniami? Nie ma sprawy. Spoglądając na niego odnoszę wrażenie, że bawimy się przy zupełnie innej melodii. Jednym słowem " not move like Mick Jagger". Jest nieszkodliwy. Do pełni szczęścia wystarcza mu kilka piw. Wybuchowy z niego typ.
Górnik -


Wychodzi z założenia, iż podpora stropu do podstawa. Pełen obaw o ściany budynku strzeże ich jak oka w głowie. Przebywa w ich pobliżu, dotyka, podpiera i Bóg jeden wie co jeszcze robi...Może to i lepiej? Może chce zaoszczędzić ludziom wstydu? W jego oczach widać chęć poznania niewybrednej panny. Nieśmiałość jednak zabija wszystkie pragnienia. W podrywie nie pomagają mu, świeżo nabyte (po ojcu), skórzane trzewiki. 

Rybak -


Potrafi wyłowić z tłumu każdą niedrogą sztukę. Niewymagający natręt, który po kilku głębszych dostrzega same piękne dziewczyny. Podłapuje wszystko co się rusza wydając przy tym gardłowe odgłosy. Strach się bać. Co można powiedzieć o jego ruchach tanecznych? Kunsztowne. Nietrudno zauważyć zamiłowania do oglądania programu "Taniec z gwiazdami".

To tyle o płci męskiej. Pora wylać pomyje na żeńską część społeczeństwa. W końcu równowaga w przyrodzie musi być zachowana. 
Landryna

(wersja HARD) - Patrzę i oczom nie wierzę. W myślach: "Boże, czemuś ją opuścił jak wychodziła z domu?". Tapir na głowie, 15 centymetrowe szpilki i przyklejone paznokcie - OBOWIĄZKOWO! Dodatkowo spódniczka, niewiele dłuższa od mega paska, głęboki dekolt wypełniony wkładkami z fileta no i coraz częściej spotykany na twarzach młodych ludzi...botox. Świeci blaskiem. Chciałoby się powiedzieć - promieniuje! Dzięki tym obiektom wykazuję zdecydowanie większą zdolność do współczucia. Ruchy wulgarne.
Nimfetka -


Młoda dziewczyna kreująca się na boginię seksu. Jej wychowawczyni byłaby bliska palpitacji serca, gdyby panie spotkały się na arenie tańca. Wspólnie z koleżankami prześciga się w ilości nałożonej  tapety, ilości męskich otworów gębowych, w których zanurzyła swój język a także ilości wypitych drinków. Ruchy nieskoordynowane. Widoczne odciski na kolanach. Sprawozdawczyni - przez cały czas trwania imprezy relacjonuje ją, kierując swe słowa do każdego, kogo uzna za zainteresowanego jej wynurzeniami. Ostentacyjnie - jak mawia młodzież - obcina towary (zarówno klientów jak i klientki). Uśmiech na twarzy, choć w głowie pustka. Tanecznie bierna. Nie wykazuje jakichkolwiek ruchów.A Ty? Który typ najtrafniej Cię charakteryzuje? Pisz śmiało. Obiecuję, że wszystko zostanie między nami.

Uwaga! Pay attention!
Konkurs! Przedstawcie swoje propozycje typów imprezowiczów. Prace wykonane technik
ą dowolną można przesyłać na adres redakcji do końca bieżącego roku. Do wygrania atrakcyjne nagrody (czyt. paprykarz szczeciński, keczup włocławski czy mielonka).

5 komentarzy:

 1. Po pierwsze grafika super no brak słów. A po drugie zastanawia mnie typ imprezowy szacownej autorki bloga, bo bez wątpienia jakiś reprezentujesz!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. 'Uraczam'? Drobna pomyłka.. :) Powinno być chyba 'raczę', chyba, że to zamierzony efekt.

  Artykuł sympatyczny. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zwróconą uwagę. : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Noooo kochana widzę, że nie próżnujesz w tej Warszawce ;p
  [...] Więc tańcz maleńka, wyginaj swoje ciało [...] nananana :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 5. No no , czytać jest co :).

  OdpowiedzUsuń