niedziela, 23 grudnia 2012

Jestem kobietą i nic, co ludzkie nie jest mi obce...


ZAPOWIEDŹ: "Każda porządna kobieta nie robi kupy i nie puszcza bąków" - to przekonanie od wieków panuje w męskiej świadomości. Czy kobiety rzeczywiście nie emitują gazów jelitowych do atmosfery? Czy zdarza im się opróżniać swoje jelita? Sprawdzała nasza reporterka Monia Lisa.

OFF1: Państwo Krystyna i Karol Iksińscy są małżeństwem od niemal trzydziestu lat. Razem mieszkają, wychowują dzieci, razem prowadzą osiedlowy sklepik. Spędzają ze sobą, że użyję określenia adekwatnego do serii z jakiej pochodzi wpis, każdą ZASRANĄ chwilę. Można by powiedzieć, że znają się jak łyse konie. Nic bardziej mylnego. Zapytawszy pana Karola, czy jego małżonka wypróżnia się w jego obecności odpowiedział oburzony:


Setka1: "Czy Panią posrało? Ona w ogóle nie robi kupy! Zresztą, która kobieta to robi?"
PAN KAROL

OFF2: To przekonanie towarzyszyło Panu Karolowi przez trzy dekady. Jego zdaniem sekret tkwił w świetnej przemianie materii żony, notabene cesze charakterystycznej wszystkich kobiet, którą określał istną ekologią. Przełomowym okazał się wakacyjny wyjazd do Stolca...przepraszam, do Solca Kujawskiego. (!) Trzymajmy się KUPY! Państwo Iksińscy pojechali tam by wypocząć i zregenerować siły przed kolejnym handlowym rokiem.

Setka2: "Nie posiadałam się z radości na wieść, że wyjeżdżamy do Solca. Serce się radowało!"
PANI KRYSTYNA

OFF3: Dwutygodniowy pobyt w Solcu Kujawskim zapowiadał się bajecznie. Piesze wędrówki, wizyty w muzeach, wieczorne biesiady - to tylko niewielka część zaplanowanych atrakcji. Sielanka nie trwała jednak długo. Pewnej nocy Pana Karola COŚ wybudziło ze snu. Na półprzytomny ruszył za dźwiękiem wydobywającym się z toalety. Widok i zapach, które go tam spotkały na długo pozostały w jego pamięci.

Setka4: "Lecę do wc, a tam moja Kryśka...czerwona jak burak...w środku smród jakby się jaka pielgrzymka zatrzymała. SZOK. Do dziś trudno mi nawet o tym mówić"
PAN KAROL

OFF4: Początkowo mężczyzna myślał, że drzemie w pokojowym hoteliku, a cała sytuacja jest tylko koszmarem. W końcu nigdy by nie przypuszczał, że dodatkowy otwór w kobiecym ciele wykorzystywany jest do tych samych celów, co w jego przypadku. Po 30 latach Pan Karol zderzył się z brutalną prawdą. Niestety stęki, pierdy i fetor były prawdziwe. A na porcelanowym tronie, w świątyni dumania, zasiadała jego ukochana Krysia.

Pan Karol nie jest przypadkiem odosobnionym. Statystyki podają, że (a ze statystyki miałam zawsze piątki) ok 90% mężczyzn nie wie, że kobiety się wypróżniają. A czy Ty Drogi Czytelniku w domu trzymasz żonę/dziewczynę/matkę/kochankę, która nie robi kupy?

Wuj Samuel pyta:

A czy Twoja kobieta robi kupę?

1 komentarz: